Zmiany wprowadzone

$h=Rowerowy i pieszy budżet obywatelski
$k=$k=budzet partycypacyjny, warszawa
$a=
$d=..
$z=0
$o=
$b=

#Najciekawsze projekty

<b>Od 1 do 15 września 2020 r. możesz zagłosować na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego na rok 2021.</b> Wśród nich są dobre i ważne projekty piesze, rowerowe, bezpieczeństwa ruchu drogowego czy zieleni miejskiej. Na stronie <b>
http://budzet2021.zm.org.pl
</b> zebraliśmy te projekty, które uważamy za najciekawsze, najbardziej efektywne i innowacyjne. Projekty te przeszły już weryfikację formalną i szczegółową. Przed nimi najważniejszy etap - głosowanie mieszkańców. <b>Wykorzystaj swój głos i namów do tego innych!</b>targowa-168-0251.jpg
Dzięki poprzednim edycjom budżetu partycypacyjnego wyznaczono m.in. pasy rowerowe na Ochocie, Targówku Mieszkaniowym i na Żoliborzu, zalegalizowano dwukierunkowy ruch rowerów na wybranych ulicach jednokierunkowych w Śródmieściu, na Ochocie i w Ursusie, wybudowano nowe chodniki i drogę rowerową na Mokotowie, wydzielono drogę rowerową z jezdni i wyniesiono przejście dla pieszych na Żoliborzu, czy wreszcie - zasadzono drzewa na Świętokrzyskiej i placu Powstańców.


#Jak głosować?

Zachęcamy do zapoznania się z opisami projektów i poparcia ich w głosowaniu we wrześniu. Przypominamy, możesz zagłosować na 10 projektów ogólnomiejskich i w jednej dzielnicy na maksymalnie 15 projektów. Nie musi to być dzielnica, w której mieszkasz. Wartość projektów nie ma w tym roku znaczenia.

Pamiętaj - głosować może każdy mieszkaniec Warszawy - również niepełnoletni. Nie trzeba być zameldowanym. Głosować można osobiście w urzędach dzielnic</a> lub przez Internet na stronie:

http://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome


#Zobacz także

Więcej informacji o budżecie partycypacyjnym w Warszawie można znaleźć na stronie:
http://twojbudzet.um.warszawa.pl

Strony archiwalne:

http://budzet2020.zm.org.pl

http://budzet2019.zm.org.pl

http://budzet2018.zm.org.pl

http://budzet2017.zm.org.pl

http://budzet2016.zm.org.pl

http://budzet2015.zm.org.pl


Zmiany oczekujace na akceptacje

Brak zmian.