Budżet partycypacyjny Warszawa 2021

1738 - Wygodniej i bezpieczniej dla pieszych na Woli
Na Woli jest wiele niebezpiecznych przejść dla pieszych. Brakuje na nich azyli, wyniesień do poziomu chodnika lub odpowiedniej widoczności. Chcę to zmienić, aby przechodzenie przez ulicę stało się bardziej bezpieczne i wygodne. Projekt polega na budowie udogodnień, które sprawią, że będzie łatwiej poruszać się pieszo po ulicach.

940 - Drzewa i zieleń na Woli
Nasadzenia drzew i krzewów oraz zabiegi pielęgnacyjne przy drzewach starszych.

966 - Bezpieczniejsza Obozowa – progi przy ul. Radziwie
Wprowadzenie zmian w organizacji ruchu, polegających na budowie progów zwalniających w rejonie skrzyżowania ul. Obozowej z ul. Radziwie przed przejściami dla pieszych.

189 - Oświetlenie toru rowerowego w parku Księcia Janusza
Latarnie, o słupach wyglądem przypominające brzozy, oświetlające tor rowerowy w parku Księcia Janusza. Oświetlenie uruchamiane czasowo przez użytkowników.

567 - Progi zwalniające na Odolanach (ul. Studzienna, Sowińskiego)
Projekt polega na budowie progów zwalniających na ul. Studziennej i Sowińskiego, uspokajających ruch na dojeździe do przejść dla pieszych.

2026 - Utworzenie przystanku autobusowego "Bema"
Projekt zakłada utworzenie jednokierunkowego przystanku autobusowego o roboczej nazwie "Bema" na ulicy Kasprzaka. Odległość między przystankami Szpital Wolski 02 a PKP Wola (Kasprzaka) 02 wynosi ponad 840 metrów, a na tym odcinku znajduje się wiele kamienic mieszkalnych.